Якщо у вас не було проблем з вашим автомобілем, то його транспортування не виглядає великою проблемою. Але в той момент, коли дійсно потрібна допомога, швидше треба реагувати, а дану інформацію знайти дуже складно. Стояти на дорозі або обдзвонювати знайомих не завжди може дати бажаного результату.

Добре, якщо водій має право і можливість користуватися евакуацією безкоштовно – тобто зателефонувати в фірмовий сервіс виробника автомобіля. А якщо немає такої можливості? Тому в більшості випадків водії звертаються за сторонньою допомогою – за послугами евакуатора у Львові. Даний варіант складається з декількох етапів.

В першу чергу – ви дзвоните в диспетчерську службу евакуатора у Львові. Вона повинна опитати потерпілого, з’ясувати ситуацію і направити машину до місця події. А іноді буває, що неприємність приходить не одна, і може бути таке, що закінчуються гроші на мобільному телефоні. В цьому випадку ви завжди можете зробити «дзвінок» і наш диспетчер відразу ж обов’язково передзвонить. Після розмови і прийняття замовлення наші фахівці, які надають послуги евакуатора, приїдуть на місце за лічені хвилини.

Тільки відповідальна, досвідчена і серйозна компанія, у якої в наявності є велика кількість машин, зможе безпечно доставити машину вантажним евакуатором до пункту призначення – на штраф майданчик, до вас додому або в автосервіс.

Чому саме ми?

Надійну компанію евакуатор в Україні дешево знайти складно. Але жоден наш клієнт, який скористався послугами нашого евакуатора, не йшов від нас незадоволеним. Якщо клієнт вже має приємний досвід, то при виникненні повторної неприємності він не буде викликати іншу службу. Клієнт не тільки повертається до нас, ще і рекомендує нас знайомим. Знижки в такому випадку йому забезпечені.

Ось чому ми можемо себе зарекомендувати:

  1. Техніка, яка знаходиться в належному справному технічному стані. Наші вантажні евакуатори мають можливість переміщати автомашини вагою до чотирьох тон з лебідкою.
  2. Гарантія якості. Ваш автомобіль ніяк не постраждає при транспортуванні і навантаженні / розвантаженні.
  3. Досвідчені водії. Наші співробітники мають багаторічний досвід і відмінні знання.
  4. Оперативність служби. Приїдемо негайно відразу ж після отримання дзвінка!
  5. Низькі ціни. Якщо ви шукаєте евакуатор у Львові дешево, то вартість роботи у нас – одна з найнижчих не лише у Львові а й по всій Україні!

Детальніше на сайті:   http://avtovsesvit.com