Якщо зламався мікроавтобус або ви потрапили в ДТП, і не знаєте, як доставити транспортний засіб в ремонт, наберіть номер телефону нашої компанії і замовте недорого евакуатор. Ми перевеземо мікроавтобус до місця ремонту швидко, дбайливо, дешево. Евакуація мікроавтобусів має свої особливості, і пов’язано це з великими габаритами ТЗ і чималою вагою. Для перевезення такого автотранспорту потрібно евакуатор великої вантажопідйомності і платформа відповідної довжини.

Якщо мікроавтобус може рухатися своїм ходом, тоді застосовується метод часткового навантаження ТС на платформу евакуатора за допомогою гідравлічного лебедочного механізму. Якщо колеса заблоковані, то евакуювати мікроавтобус можна тільки шляхом повного вантаження за допомогою крана-маніпулятора. Замовити евакуатор мікроавтобуса можна цілодобово, ми приїдемо в будь-яку точку Львова або області за мінімальний час.

Як викликати евакуатор для мікроавтобуса?

Сталося ДТП або мікроавтобус зламався на трасі? Потрібна професійна евакуація транспортного засобу? Зателефонуйте до компанії або замовте зворотний дзвінок через сайт. Ми здійснюємо евакуацію будь-яких автомобілів, від мотоциклів до важкої будівельної техніки. Ми маємо в своєму розпорядженні усі види евакуаторів, і здатні перевезти несправний або аварійний мікроавтобус будь-якої ваги і габаритів.

Ми оперативно виїжджаємо на замовлення в будь-який час доби і в будь-яку погоду. У нашій компанії працюють тільки професіонали з великим досвідом роботи. Наша компанія забезпечує безпечне перевезення мікроавтобусів з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки.

Вартість перевезення мікроавтобуса на евакуаторі

Мікроавтобус – громіздкий і важкий автомобіль, перевезення якого вимагає певних навичок. Мікроавтобуси в довжину можуть досягати п’яти метрів і важити більше 2,5 тонн, що передбачає використання евакуатора з платформою відповідної довжини. Однак, незважаючи на габарити і вагу, перевезти мікроавтобус зовсім не дорого, навпаки, наші ціни одні з найнижчих у Львові.

Вартість евакуації мікроавтобуса розрахує наш оператор і назве суму до оплати. На ціну послуг евакуації впливають:

  • Відстань від місцезнаходження автомобіля до станції техобслуговування або гаража
  • Технічний стан мікроавтобуса. Чи є заблоковані або відірвані колеса, пошкоджено рульове керування і т.д.

Чи потрібні якісь додаткові роботи, пов’язані з евакуацією автомобіля.

Наш диспетчер задасть вам всі необхідні питання, на які вам треба відповісти якомога докладніше. Це дозволить точно розрахувати вартість евакуації мікроавтобуса під час оформлення замовлення. Якщо сталася неприємність на дорозі, зверніться до професіоналів, ми перевеземо техніку в будь-яку точку Львова або області швидко і недорого.

Детальніше: https://avtovsesvit.com