Приватний евакуатор від «Автовсесвіт» із задоволенням прийде на допомогу. Щоб скористатися нашою пропозицією, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом:

  • по телефону;
  • СМС повідомленням;
  • через сайт.

Автовсесвіт – це чесний евакуатор Львів, що працює на обґрунтованих тарифах. Після замовлення клієнт відразу отримує інформацію про те, скільки коштуватиме перевезення його транспортного засобу. Надалі озвучена сума не змінюється, і неприємні сюрпризи виключені. Для цього при оформленні заявки необхідно вказати інформацію про авто, яке необхідно перевезти, його місцезнаходження та кількість заблокованих коліс (якщо такі є). На підставі цих даних ми підберемо оптимальний тип тягачі з маніпулятором, лебідкою або платформою.

Послуги евакуатора доступні фізичним особам, а також корпоративним замовникам. Для постійних клієнтів ми готові запропонувати систему знижок. Усі наступні виклики будуть здійснюватися за зниженим тарифом. Техніка оснащується GPS системою, тому ви можете в режимі реального часу її відстежити, що дозволить точно оцінювати, скільки чекати прибуття. Звертайтеся – співпрацювати з нами вигідно і надійно!

Покупці можуть замовити послуги автоевакуатора Львів, домовившись з диспетчером по номеру телефону або через заповнення форми зворотного зв’язку на сайті, або залишивши заявку в мобільному додатку. Для цього, потрібно встановити на телефон додаток. Далі, ми виконаємо все без вашої підтримки: дізнаємося вашу адресу, продумаємо розцінку автоевакуатора, відправимо найближчого водія.

Детальніше: https://avtovsesvit.com

Замовити евакуатор телефонуйте: 

(067) 67 38 410

(073) 67 38 410