Maral Fitness Studio – школа пілатесу дає прекрасну можливість отримати ідеальну фігуру, зміцнити своє здоров’я, імунітет. Пілатес – це система спеціальних вправ, названа на честь свого творця Джозефа Пілатеса. Вона дає можливість зміцнити м’язи організму, розвинути гнучкість і поліпшити його загальний фізичний стан, концентруючись на точному виконанні елементів програми і правильне дихання. До плюсів можна віднести те, що цей вид спорту цілком підійде для вагітних жінок, тому що не приносить шкоди ні самій мамі, ні майбутній дитині, дозволяє підготуватися до майбутніх пологів і швидко повернутися в хорошу фізичну форму після них.

Maral Fitness Studio може запропонувати вам клуб у якому пілатес і йога є основними напрямками. Це дозволяє сконцентруватися саме на принципах і елементах обраного виду. Регулярні заняття розвивають силу тіла, його спритність, швидкість і витривалість, дозволяє поліпшити контроль над тілом і скорегувати поставу.

Деякі програми вимагають спеціально створені, що робить заняття більш результативними. Однак для повноцінних домашніх занять досить буде придбати килимок для пілатесу, що робить виконання програми найбільш комфортним.