Виготовлення та друк флаєрів у Львові

Флаєрами називаються листівки невеликого формату. Стандартним для даного друкованого вироби є розмір 98-100 на 210 міліметрів. Іншими словами, 1 аркуш паперу формату А4 підходить для роздруківки відразу 3-х флаєрів. За бажанням замовника розміри можуть збільшуватися до форматів А6, А5 і більш. Основою для друку стає папір підвищеної щільності. Найбільш поширений матеріал – крейдований папір щільністю від 100 до 350 г / м2. Флаєр може бути одно- і двостороннім, кольоровим або чорно-білим. Можливе виконання в геометричній формі (наприклад, прямокутника) або складної нестандартній формі.

 Три відмінності флаєра від звичайної листівки

  1. У той час як листівка – общеінформаціонний вид поліграфічної продукції, флаєр має конкретну функцію і мета. Він розповідає одержувачу про захід, час, дату, місце та умови його проведення. Тому його дизайн, як правило, має більш яскравий вигляд, яскраві кольори оформлення, великі написи із запрошенням відвідати магазин, сайт і т. Д.
  2. Тираж менше обсягу, в якому видаються звичайні рекламні листівки. Це обумовлюється тим, що флаєри орієнтовані на «концентровану» роздачу безпосередньо клієнтові. Промоутери працюють в місці скупчення потенційної аудиторії, передаючи їх з рук в руки.
  3. Цінність в очах одержувача визначається вигодою, яку продукція несе останньому. Саме тому друк флаєрів передбачає нанесення інформації про будь-який бонус або знижку, яку отримує власник листівки.

Друк флаєрів Львів в друкарні «Друк Арт»

Якщо Ви плануєте проведення рекламного або маркетингового заходу, співпраця з друкарнею «Друк Арт» стане для Вас вигідним рішенням. До уваги клієнтів пропонується можливість замовити друк продукції як офсетним, так і цифровим способами. Оптимальний метод виготовлення визначається з урахуванням тиражу і термінів на його підготовку.

Не знаєте, який спосіб друку флаєрів у Львові вибрати? Зверніться до співробітників друкарні, і вони із задоволенням допоможуть прийняти об’єктивне рішення, не виходячи за рамки комфортної ціни продукції. Так, при великому тиражі продукції більш переважно виготовлення методом офсетного друку. Він дозволяє знизити собівартість кожного примірника. При роботі з тиражами до 1000 одиниць ми рекомендуємо строкову цифровий друк.

У компетенції фахівців друкарні «Друк Арт» – виконання додрукарської і постпечатной обробки продукції. Ми готові розробити унікальний дизайн флаєрів, виконати ламінування і УФ-лакування відповідно до побажань замовника. Телефонуйте!

Детальніше: http://drukart.lviv.ua/флаєри