Унікальна, цифрова технологія, прямий експрес друк на футболках, тираж від 1 штуки. Малюнок наноситься прямо на футболку, за допомогою текстильного принтера, спеціальними барвниками. При друку не використовуються плівки, трафарети, «праски» і т. д. повноколірний малюнок, фотографічної якості на футболках, за однією ціною.

Дана технологія дозволяє швидко і без додаткових витрат, проводити друк зі змінними даними, (різні, вітальні написи, із загальним логотипом або малюнком, іменні футболки, манишки, спортивні номери і т. д.)

Персоніфіковані зображення, дозволяють створювати єдиний, корпоративний стиль, з урахуванням індивідуальності, кожного окремо.

Ми застосовуємо нову, інноваційну, цифрову технологію, прямого друку на тканині, при якій зображення наноситься безпосередньо на виріб, без будь-яких додатково проміжних циклів, що дозволяє скоротити витрати на друк на футболках і як наслідок, зменшити ціну виробу.

Прямий, повноколірний друк на футболках, з бавовняних і синтетичних тканин. Екологічно чисті, водні барвники, дозволяють наносити індивідуальний малюнок, фотографічної якості, на одяг.

Завдяки застосуванню водних барвників, зображення на дотик не відрізняється від основної тканини, не подразнює шкіру тіла, пропускає повітря (тканина «дихає»), не викликає алергічних реакцій, еластично. Виріб з нанесеним зображенням, не вимагає особливого догляду, стирається і прасується звичайним способом, відповідно до рекомендацій, зазначених на ярлику одягу.

Компанія “Друк Арт” пропонує скористатися послугами нашої фірми та з економити час та нерви на пошуки компаній та магазинів для придбання футболки з індивідуальним написом.

Замовляйте друк на футболках на сайті:

http://drukart.lviv.ua/футболки