Вапно негашене будівельне з доставкою по Львові і Львівській області.

Вапно негашене будівельне – з’єднання кальцію і кисню у вигляді білої кристалічної речовини. Вапно будівельне негашене комове – шматки термічно обробленого природного вапняку різного розміру білого, іноді біло-жовтого кольору.

Купити вапно негашене у Львові можна для виробництва інших видів вапна, необхідних для роботи: вапно мелене негашене, пушонка, вапняного тесту або молока. В умовах невеликого будівництва для цих цілей використовують дерев’яні ящики, вистелені гідроізоляцією.
Виробництво будівельних матеріалів – вапно будівельне негашене комове використовується в якості в’яжучого компонента. Купити негашене вапно можна для виробництва автоклавних силікатних виробів з пористих і щільних бетонів- силікатної цегли, пористого бетону, газосилікатних блоків.
Виробництво цементно-вапнякового розчину – для виконання надземної капітальної кладки або штукатурки для фасадних робіт. Властивість вапна негашеного будівельної виділяти тепло при гасінні сприяє застосуванню її в зимових умовах, так як підготовлений розчин довше не замерзає.

Вапно негашене купити

Зберігання та перевезення негашеного вапна

Мало купити негашене вапно – важливо правильно його транспортувати і зберегти. Зберігання вапна здійснюється тільки в сухих і закритих приміщеннях, а перевезення і вантажно-розвантажувальні роботи повинні виконуватися з підвищеною обережністю.

Якщо ви хочете купити вапно негашене у Львові, то для забезпечення безпеки клієнтів і їх зручності наша компанія Вапно-Буд, може доставити вапно на власному транспорті «до дверей клієнта» по місту та області, а також здійснити розвантаження власними вантажниками. Купуйте вапно негашене в Львові, ми забезпечимо вигідну ціну і мінімальний термін доставки завдяки прямому контакту з виробником – працюємо без посередників.

Дивіться також:

Купити гашене вапно у Львові

Як правильно гасити грудкове вапно?

Що таке гашене вапно?