Дуже затребуваною серед наших клієнтів є продаж буферних ємностей, характеристики пристрою перетворюють його в ідеальне доповнення до твердопаливних котлів. Бак аккумулятор не тільки здатний ефективно зберігати надлишки теплової енергії, а й істотно збільшує продуктивність котла, забезпечуючи йому максимальний ККД. Наша компанія пропонує всім бажаючим купити надійний теплоаккумулятор для котлів опалення, ціна в Тернополі та Україні цієї продукції у нас зможе приємно вас здивувати.

Використовуючи Буферная емкость, ви робите роботу котла найбільш ефективною – паливо прогорає без залишку, відсутній фактор тління. Тому, вам знадобиться набагато рідше проводити чистку і обслуговування цієї техніки. Крім того, якщо купити теплоаккумулятор для твердопаливного котла з Теном, то це забезпечить йому додатковий захист від перегріву, адже надлишок теплової енергії буде йти в цю ємність. Також помітно знизиться обсяг викидів продуктів горіння в навколишнє середовище. Відгуки від тепловому акумуляторі з нержавіючої сталі, розміщені в каталозі нашого інтернет магазину, допоможуть вам легко вибрати найбільш оптимальну модель.

Доступна ціна в Україні буферная емкость для котлів опалення є далеко не єдиною перевагою цього обладнання. Також вони мають дуже високу надійність і тривалий термін служби. Показники тепловтрати у цих пристроїв фактично мінімальні, за рахунок ефективної теплоізоляції з мінеральної вати. Техніка діє за принципом термоса, надійно зберігаючи тепло і витрачаючи його тільки в разі потреби. Компанія «Гаук Металл» пропонує вам відмінну можливість купити бак акумулятор для котлів опалення українського виробництва або ж іноземних брендів.

Детальніше:  http://gauk-metal.com.ua