Гаражні ворота сьогодні це не просто засіб захисту Вашого автомобіля, це також конструкція, яка здатна підкреслити індивідуальний стиль і архітектурне рішення будь-якого будинку. Сучасні гаражні ворота поєднують в собі функціональність і естетичний зовнішній вигляд. Поділяють секційні та ролетні гаражні ворота.

Секційні ворота – це відмінний захист Вашого гаража від злому. Їх високий рівень захисту досягається за рахунок жорсткого каркаса. Для того щоб ще більше підвищити рівень безпеки, секційні ворота можна оснастити автоматичним замком.

Ролетні гаражні ворота являють собою єдине полотно, що складається з алюмінієвих профілів. Відкриття таких воріт відбувається за рахунок згортання алюмінієвого полотна в спеціальну коробку. На відміну від віконних ролет, профілі для гаражних воріт виготовляються з більш товстої стрічки. Для виготовлення профілів застосовується алюміній, завдяки чому досягається стійкість виробу до корозії, а також впливу навколишнього середовища. Високі показники тепло і шумоізоляції забезпечуються за рахунок щільного прилягання профілів один до одного. Автозапчастини Львів бу