ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ фітнесом – ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Заняття фітнесом – це відмінний спосіб скорегувати фігуру, запобігти передчасному старінню організму, захиститися від багатьох хвороб і просто створити гарний настрій. Однак у багатьох людей, які планують записатися у фітнес-клуб, постає дилема про вибір групових або персональних тренувань.

Тим часом, індивідуальні заняття фітнесом допомагають вирішувати різні завдання (наприклад, схуднення) набагато ефективніше і швидше, ніж тренування в групі.

Переваги індивідуального фітнесу

Львів – це велике місто, де ми щодня стикаємося з десятками людей і підлаштовуємось під їх характери і образ життя. Персональне тренування – це робота над собою в тиші і спокої, в якій немає необхідності враховувати робочі та навчальні графіки членів групи. Ви самі домовляєтеся з тренером про графік тренувальних занять.

Під час індивідуальних занять з фітнес тренером практично всі тренажери і снаряди знаходяться у вашому розпорядженні. Можна не чекати своєї черги, а відразу приступати до вправ.

У режимі персональних тренувань завжди можна міняти ступінь фізичних навантажень з оглядкою на свій фізичний стан. Якщо ви хочете перенести якусь вправу на інший день або зовсім відмовитися від нього, інструктор може відразу обговорити це питання і піти вам назустріч. Позамежні і небезпечні навантаження на організм в цій ситуації виключені.

Чому персональний тренер – це так здорово

Досвідчений інструктор вибудовує особливу систему занять, яка враховує ваші цілі, рівень фізичної підготовки, стать і вік. Окремо підбираються вправи, коригується їх тривалість, складається оптимальна послідовність. Це дуже серйозний аспект, оскільки не всі новачки фітнес-клубу розуміють, що завдання для набору м’язової маси, наприклад, радикально відрізняються від тренувань по схудненню.

Тренер може приділяти вам 100% своєї уваги під час виконання вправ, тому він уважно стежить за тим, щоб всі вправи робилися правильно і без шкоди для здоров’я. Таким чином, ймовірність травмувати себе під час фітнесу, забитися або спровокувати загострення хронічної хвороби зводиться до нуля.

Особистий тренер спостерігає ваш прогрес протягом кожного заняття, тому він може підтримати вас на важких тренуваннях і мотивувати (як мінімум, власним живим прикладом) до подальшого вдосконалення себе і свого тіла. Фітнес-тренер не дозволяє вам лінуватися і працювати в півсили. З ним набагато простіше і легше вийти із зони комфорту, яка часто не дозволяє домагатися бажаного на тренуваннях.

Крім того, інструктор може дати вам корисні рекомендації щодо домашніх занять для підтримки форми і організації правильного і збалансованого харчування. У свою чергу, комплексний підхід до фітнес-цілям і робота з різними інструментами для корекції тіла дає великі результати і забезпечує закріплює ефект.

Досвідчений інструктор стане для вас найкращим провідником у світ активного способу життя.

А якщо ви все одно сумніваєтеся, чи потрібні вам такі тренування, запишіться до нас на пробне заняття, яке включає персональну консультацію і при цьому відрізняється привабливою ціною ! Пам’ятайте, що індивідуальний фітнес – це не тільки гарантія успіхів, але і психологічний комфорт на всі сто!