На даний момент популярність танців незмінно росте, що сприяє появі великої кількості танцювальних шкіл у Львові. І якщо Ви вирішили зайнятися танцями, то перед Вами виразно постане питання: “Як вибрати школу танців?”. Існує ряд основних моментів, на які слід звернути увагу:

РОЗТАШУВАННЯ

Звичайно ж найоптимальніший варіант – це школа танці Львів в двох кроках від роботи або від будинку. Але це не ключовий фактор при виборі школи тому зручна по розташуванню не завжди є хорошою по навчанню. І щоб не витрачати свій час і гроші даремно, варто приділити увагу якості навчання, а тільки потім географії.

ЗРУЧНІСТЬ І ОБЛАДНАННЯ

Так само при виборі школи танців у Львові слід звернути увагу на наступні моменти:

  • Наявність обладнаних роздягалень і санвузлів (індивідуальні шафки, душові

    кабіни, фен для дівчат і т.д.)

  • Гарне покриття для підлоги (паркет, паркетна дошка або ламінат)
  • Наявність кондиціонерів, дзеркал
  • Розмір залу (природно, що невелике приміщення підходить тільки для

    індивідуальних занять, а для парних танців потрібний зал більший (від 40-50 кв.м.))

Якщо ж на сайті немає школи танців такої інформації, то не соромтеся питати по телефону, інакше є ризик потрапити в недоглянуте, пропахнуте потом підвальне приміщення.

ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Як правило, більшість школи танців у Львові намагаються утримувати вартість занять на однаковому рівні, тому швидше за все особливої ​​різниці в ціні Ви не побачите. Але якщо Ви прагнете до вигоди, то слід звернути увагу на різні акції і знижки, які пропонують танцювальні школи. Але пам’ятайте, що дорожче – не завжди якісніше.

ВИКЛАДАЧІ

І найважливіший момент – це професійні якості викладача, як танцюриста і як педагога. Довіру викликають тренера, які беруть участь в міжнародних змаганнях або мають досвід в минулому. Не варто забувати про педагогічні якості викладача. Важливо, щоб він приділяв однакову увагу всім учням, не дивлячись на їх досвід і фізичну підготовку. Подивіться на його самовіддачу, чи дійсно він повністю віддається тренуванні або ж він рахує хвилини до кінця заняття, щоб швидше піти. Якщо Вам щось незрозуміло, не соромтеся запитувати про це у викладача. Якщо ж він знехотя з послугою відповідає на Ваші питання і прохання, то більше не варто витрачати свій час в цій групі.

Перед тим як йти в ту чи іншу школу танців, дізнайтеся про можливості безкоштовного пробного уроку. І розглянувши таким чином кілька варіантів, Ви зможете остаточно визначитися з вибором.

Детальніше:  http://tangoclub.org.ua