Послуги юриста та адвоката Львів

Головна мета нашої юридичної компанії – забезпечити для кожного Клієнта позитивний результат, а також задоволеність нашою роботою. В цьому Вам допоможуть наші висококваліфіковані юристи та адвокати!

Наші юристи мають великий досвід участі в судових інстанціях. Ми представляємо інтереси фізичних і юридичних осіб, індивідуальних підприємців, надаємо юридичні послуги малому та середньому бізнесу, а також консультуємо і надаємо послуги широкого спектру великим компаніям.

Наші переваги – Звернувшись до нас за рішенням вашої проблеми, Ви можете розраховувати на отримання грамотної юридичної консультації за вигідною ціною.

Наші принципи – Пріоритет будь-яких потреб клієнта, швидкість в наданні юридичних послуг, прозорість і якість юридичних послуг, доступні ціни, індивідуальний підхід до кожної конкретної ситуації, мінімізація ризиків клієнта.

Юридичні послуги Львів

Послуги для юридичних осіб: Арбітраж. Арбітражні суперечки. Банкрутство юридичних осіб, відкриття та ліквідація ТОВ, юридична консультація, спори про право власності на нерухомість, земельні спори, податкові спори, оспорювання угод, договірне право, спори за договорами оренди, стягнення безпідставного збагачення, корпоративні спори, оскарження постанов державних органів , послуги адвоката та ін.

Послуги для фізичних осіб: трудові, споживчі спори, житлові, сімейні суперечки, суперечки про спадщину, спори, що виникають при ДТП, повернення водійських прав, суперечки зі страховими організаціями, оскарження постанов державних органів про притягнення до адміністративної відповідальності, консультації юристів.

Врегулювання суперечок: підготовка претензій, вступ в переговори, підготовка досудового листа, складання компетентної скарги, підготовка відповіді на претензію, стягнення договірної неустойки.

Судове представництво: підготовка і подача позову, представництво в суді, представництво при укладенні мирової угоди, участь в проведенні судової експертизи, контроль над ходом справи, виїзд до судів апеляційної та касаційної інстанції.

Виконавче провадження: супровід інтересів клієнта з моменту отримання виконавчого листа і до повного стягнення заборгованості, оскарження дій, оскарження постанов судових приставів, виняток майна з-під арешту.

Реєстрація фірм: створення юридичної особи, реєстрація ТОВ, реєстрація і отримання статусу індивідуального підприємця, внесення змін до статутних документів товариства, зміна директора, зміна юридичної адреси, проведення реорганізації, офіційна ліквідація юридичної особи, альтернативна ліквідація ТОВ, продаж фірм, зміна видів діяльності.

Додатково: оціночні послуги, бухгалтерське обслуговування, ліцензування, складання та аналіз договорів, супровід угод, юридичний супровід бізнесу, розробка типових форм договорів та іншої документації, виїзд для участі в переговорах юриста.

Детальніше: https://sslaw.com.ua

Телефонуйте та замовляйте:

050 642 7 162
097 248 2 476
098 651 7 605
067 938 0 165