Гашене вапно – це результат з’єднання води і негашеного вапна, що містить у своєму складі активні окису кальцію і магнію. Є в’язким матеріалом. Вона являє собою білий порошок, який при приготуванні стає вапняним тестом або вапняним молоком.

Застосування матеріалу:

· У будівельній промисловості

· господарської

· хімічної

· Для охорони екології

Використовується даний матеріал для проведення ремонтно-будівельних робіт – побілка стін у житлових і нежитлових приміщеннях, додавання в розчини для штукатурки, кладки, шпаклівки в якості додаткового елементу. При цьому гашене вапно Гермес володіє еластичність, міцністю, позбавлена грудок і зручна в експлуатації. Зберігається півроку в нерозбавленому стані.

У господарстві нею удобрюють ґрунт і здійснюють побілку фруктових дерев з метою захисту від паразитів.

Використовується гашене вапно також у хімічній промисловості, де її застосовують для отримання кальцинованої води і хлорки, бартолетовой солі і у виробництві карбіду кальцію.

Гашене вапно сприяє захисту навколишнього середовища шляхом очищення димових газів від сірки, очищенні води, регулювань її параметрів.

Додаткова інформація:
Що таке вапно гашене? Це сукупність води і негашеного вапна, у складі якої можна знайти достатню кількість магнію і окису кальцію. Варто сказати, що це в’яжучий матеріал. Іншими словами, це порошок білого кольору, який в процесі приготування розчину перетворюється у вапняне тісто. Ті, хто вже не один раз застосовував гашене вапно в господарстві і не тільки, знає, наскільки вона корисна і на що здатна. Якщо ви вперше чуєте про гашеного вапна, то саме час розповісти вам більше про неї.

Де застосовується вапно гашене?

– В господарстві

– У будівельній, хімічній та харчовій промисловості

– В стоматології

– В електротехніці.

В цілому, вапно гашене 20 може застосовуватися в самих різних галузях, тим самим, підкреслюючи свою унікальність і багатозадачність.

Перемкнемося на ремонтно-будівельні роботи, де гідроксид кальцію 20 знайшла собі більш, ніж вдале застосування. Завдяки гашеного вапна, ви зможете побілити стіни, як в житлових, так і в нежитлових будинках, а також посилити розчин для кладки, штукатурки та шпаклівки. Цікаво те, що при своїх характеристиках, вона практична у використанні. Розчин готується швидко і з ним у вас не виникне жодної проблеми. Наприклад, якщо ви боїтеся, що в ньому будуть з’являтися грудочки, то про цю проблему можна назавжди забути, Що стосується самого розчину, то він буде напрочуд еластичним і міцним. Термін зберігання вапна гашеного 20кг в сухому вигляді – пів року.

Що стосується господарства, то тут гідроксид кальцію 20кг також неймовірно корисний. Він ідеальний для удобрення грунту, а також захисту дерев від дрібних шкідників шляхом побілки.

Переваги гідроксиду кальцію ціна:

– Доступна ціна

– Зручність у використанні

– Можливість успішно виконувати найрізноманітніші завдання

– Повністю безпечний для людини

Є ще один варіант використання гідроксиду кальцію 20 кг, про який вас слід знати. З його допомогою, ви зможете очистити воду від різних домішок, а димові гази більше не будуть містити в собі сірку. Таким чином, використання гашеного вапна сприятливо впливає на навколишнє середовище.

Дивіться також:

Замовити гашене вапно Львів

Доставка вапна у будь яку точку Львова та області