Компанія “Пралхолд” здійснює ремонт холодильників Львів та область. Найчастіше в ремонт до наших фахівців потрапляють холодильники білоруської марки під назвою Атлант. Цей виробник здобув славу тим, що він був найпопулярнішим холодильником .

У сервісному центрі “ПралХолд” ремонт холодильників Львів здійснюють грамотні професіонали, які знають велику кількість основних марок холодильників і які у них існують поломки. З використанням запатентованого обладнання та якісних запчастин в нашому технічному сервісі майстри з великою легкістю здатні вирішити поломку, яка трапитися з холодильником.

Наші фахівці у найкоротший термін здатні відремонтувати якісно і швидко такі проблеми як:

  • Заміна або ремонт мотора-компресора
  • Заміна капілярної труби і прочищення фреону
  • Заміна морозильної камери
  • Ремонт і заміна схем в холодильнику
  • Ремонт або заміна блоку управління

Вартість за наші послуги досить демократичні і варто зауважити те, що ремонт холодильників Львів у нас досить не дорогий для клієнтів.

Кожен тип поломки майстри виконують досить якісно і можуть вирішити проблеми в перебігу декількох годин. Крім того за результатами ремонту майстри здатні дати поради власникам холодильників про правильний їх догляд адже ні для кого не секрет що поломка холодильника відбувається через те що користувач не правильно з ним звертається.

Детальніше:   http://www.pralholod.com.ua

Телефонуйте: 

(068) 925 71 27
(095) 192 94 30
(063) 289 14 16