Майстерня «Пралхолод» проводить ремонт пральних машин, і вже давно завоював довіру жителів міста якісним ремонтом, обслуговуванням пральної техніки, а також у нас невисокі ціни за надані послуги. Наші майстри – це висококваліфіковані фахівці в галузі ремонту пральних машин всіх моделей і типів.

  • ремонт пральних машин на дому;
  • широкий спектр послуг з ремонту пральних машин;
  • професійне підключення пральної техніки;
  • доступна вартість послуг майстра;
  • великий досвід роботи з пральною технікою;
  • робота без вихідних і терміновий виїзд за дзвінком;
  • гарантія на зроблену роботу та послуги;

Наша служба працює на ринку послуг з ремонту пральних машин Львів. Основний напрямок діяльності нашої компанії – це професійний ремонт пральних машин практично всіх існуючих марок. Ми займаємося установкою, усуненням несправностей і капітальним ремонтом пральних машин: AEG (АЕГ), Ardo (Ардо), Ariston (Арістон), Asko (Аско), Atlant (Атлант), Avex (Авекс), Beko (Беко), Bosch (Бош ), Brandt (Бренд), Candy (Канді), Daewoo Electronics (Деу Електронікс), Electrolux (Електролюкс), Gorenje (Гореньє), Haier (Хаєр), Hansa (Ханса), Hoover (Гувер), Indesit (Індезіт), Kaiser (Кайзер), LG (Елджі), Samsung (Самсунг), Siemens (Сіменс), Vestel (Вестель), Whirlpool (Вірпул), Zanussi (Зануссі) і багатьох інших.

Професійний ремонт пральних машин – це «Пралдхолд».

Співробітники сервісної компанії «Пралдхолд» – досвідчені майстри своєї справи, готові запропонувати кожному клієнту уважне ставлення та індивідуальний підхід. Наші майстри укомплектовані обладнанням і інструментом для сервісного обслуговування пральної машини. Нам можна довірити будь-яку проблему з пральною машинкою – для неї буде знайдений найоптимальніший метод усунення поломки причому за найбільш прийнятними цінами.

Ремонт пральних машин Львів в передмісті. Виїжджаємо в усі райони міста Львів.

Звернувшись до нас за допомогою в усуненні проблем з пральною машиною – Ви неодмінно отримаєте найкращий сервіс у Львові і оперативний результат, причому ми обов’язково дамо гарантію на виконану нами роботу. Сервісна служба “Пралхолд” допоможе впоратися з неполадками будь-якої складності, а також порадить, як правильно користуватися пральною машиною, щоб зменшити ймовірність її виходу з ладу в подальшому.

Ми працюємо без вихідних!

Телефонуйте нашим операторам – вони і проконсультують, і візьмуть заявку на ремонт або установку пральної машини. На всі виконувані роботи надається гарантія. Зателефонувавши за номерами, вказаними в розділі «Контакти», Ви можете замовити виїзд майстра для діагностики, ремонту або установки і підключення пральної машини на будинок.

ремонт пральних машин