Міжкімнатні двері з масиву найбільш красиві і натуральні двері виконані з різних порід дерев. Найпоширеніші двері які представлені на нашому сайті це міжкімнатні двері з масиву сосни, дуба та вільхи. Двері з масиву більш ремонтно придатні ніж двері фанерованими декоративними матеріалами. Термін служби даних дверей складає довгий час при правильних умовах експлуатації. Ми пропонуємо міжкімнатні  деревяні двері різного дизайну, скління і варіантів обробки. Всі міжкімнатні дерев’яні двері, які представленні на нашому сайті Ви зможете купити через наш інтернет магазин або в магазині «Левгурт», що знаходиться по вулиці Городоцькій,105.

Основна перевага міжкімнатних дверей із сосни полягає в низькій ціні, томут акі  двері може собі дозволити широке коло покупців.

І хоча ціна невисока, але з сосни роблять дуже гарні і якісні міжкімнатні та вхідні двері. У деревини сосни низька щільність, за рахунок цього матеріал дуже стійкий до вологи і має хорошу вентиляцію. Ось чому такі двері часто встановлюють в приміщеннях, де підвищена вологість, також в саунах, басейнах і лазнях.

Наша компания також виготовляє двері з вільхи. Адже міжкімнатні двері Львів ціна з цієї деревини не розсохнуться Вам при опалювальному сезоні. Вільха славиться досить однорідною текстурою, лише іноді в деяких місцях бувають помітні темні рисочки або кола.

Також ми можемо запропонувати Вам міжкімнатні дерев’яні двері з дуба. Масив дуба відрізняється міцністю, пружністю і твердістю з такими дверями хороша звукоізоляція. Такі двері не схильні до утворення грибка і гниття. Крім того, вони відмінно витримують перепади вологості, зберігаючи початкову форму.

Дивіться також:

Міжкімнатні двері ціна