Найкращі міжкімнатні двері сосни виготовляються не з цільного дерева, як думають багато покупців дверей, а з обраних без сучків, відпарені і висушених у вакуумній сушарці міцно склеєних між собою за технологією “шип” окремих елементів натуральної деревини однієї породи дерева, підібраних за структурою і кольором. Тільки такий технологічний процес гарантує, що ваші двері будуть міцними і не деформуються під час першого опалювального сезону, коли в квартирах, котеджах і офісах включиться опалення. Евакуатор Львів

Хороші міжкімнатні двері Львів неможливо зробити в маленьких майстернях і підвалах, тому що для технології виготовлення дверей з масиву вимагає наявність великої кількості площ і спеціального устаткування.

Справжні двері з масиву ніколи не розсихаються, не вигоряють на сонці, не скриплять і не деформуються в процесі тривалої експлуатації. Якість дверей багато в чому залежить від технології її виробництва і дотриманні всіх технологічних процесів. Для зняття внутрішніх напружень деревини її вологість повинна складати не більше 5-8%.

Всі частини дверей повинні бути ідеально підігнані і проклеєні, а поверхня дверного полотна покрита фарбою, лаком для запобігання попадання вологи в структуру дерева. Так само бажано обробляти деревину і в процесі установки міжкімнатних дверей .

Двері з  сосни мають більшу вагу в порівнянні з дверима з МДФ, ХДФ та ДВП, тому бажано використовувати для установки дверей тільки якісні петлі, ручки та запірні механізми.

Двері сосни Львів можуть мати величезну кількість колірних відтінків. Це дозволяє вибрати міжкімнатні двері Львів для будь-якого стилю і дизайну квартири, приватного будинку або офісу. Різні розміри дверей з масиву роблять їх найбільш прийнятним варіантом для установки в котедж.

Двері з масиву сосни найміцніші і зручні в застосуванні і можуть застосовуватися як розпашні або розсувні. Вони мають максимальну звукоізоляцію щодо дверей виконаних за іншою технологією.