Фітнес-Онлайн

Твій спортивний заряд, не виходячи з дому.

Досягни своєї мети разом з нами одним кліком руки.

Програма дистанційних онлайн-тренувань спеціально для Вас!

Зручний формат дозволить опанувати професію, перебуваючи в будь-якій точці світу. Відео-лекції і онлайн-консультації забезпечать високу якість навчання.

Що таке онлайн фітнес?

Онлайн фітнес-клуб – це нове слово в індустрії спорту. Наші клієнти проходять індивідуальні заняття з висококваліфікованими тренерами, використовуючи можливості відео-чату. Кожен, у кого є комп’ютер або ноутбук з доступом в інтернет, може займатися фітнесом в домашніх умовах.

При заняттях онлайн ви економите не тільки час, а й гроші. Адже тепер ви не повинні купувати дорогі абонементи, оплачувати непотрібні додаткові послуги і витрачати час на дорогу в клуб і назад.

Разом з тим, ви отримуєте можливість самостійно планувати графік занять, вибирати індивідуальну програму з персональним тренером і, отже, домагатися кращих результатів в рекордний термін! Наша мета – зробити заняття фітнесом максимально комфортними і доступними для всіх.

Для кого призначений онлайн фітнес клуб?

Наш сервіс призначений для тих, хто хоче приділяти максимальну увагу здоров’ю і не витрачати час даремно. Адже в силу багатьох причин далеко все з нас можуть викроїти час на регулярні заняття спортом.

Тому якщо ви бажаєте вести здоровий і активний спосіб життя, але робота або сім’я займають більшу частину вашого часу, онлайн фітнес-клуб створений для вас! Займайтеся важливими справами без шкоди для здоров’я!

До основних переваг сервісу можна віднести:

Індивідуальний підхід. На відміну від групових занять у фітнес-клубі, під час онлайн-занять увагу тренера належить тільки вам, а ви займаєтеся за індивідуальною, спеціально розробленою програмою.

Економія часу. Найчастіше час, витрачений на дорогу в клуб і назад, значно перевищує тривалість самого заняття. Не втрачайте дорогоцінних хвилин, і ви звільните чимало часу для себе!

Економія грошей. Середня ціна персонального заняття в онлайн фітнес клубі нижче ніж в звичайних клубах. Ціна на послуги фітнес клубу складається з оренди приміщення, оплати комунальних послуг, оплати праці обслуговуючого персоналу. Всі ці витрати перекладаються на плечі клієнта. За все це не потрібно платити, якщо використовувати онлайн фітнес клуб. Крім того, не варто забувати про транспортні витрати.

Ваш графік занять. При використанні нашого сервісу Ви можете самостійно складати графік занять, а не підлаштовуватися під розклад клубу.

Різноманітні заняття. Зробіть свої заняття захоплюючими і різноманітними! Тут ви можете вибирати заняття за різними напрямками. Це дозволить скласти програму згідно вашим інтересам, рівню підготовки і поставленим цілям.

Немає нічого простішого, ніж онлайн-фітнес. Для використання сервісу вам потрібен ноутбук або комп’ютер з відеокамерою і підключення до інтернету. Спочатку зареєструйтеся за один клік або увійдіть за допомогою соціальної мережі.

Ціна залежить від тривалості заняття .