ЕВАКУАТОР Львів НЕДОРОГО І ШВИДКО

Неприємності в дорозі можуть трапитися з кожним. Навіть практично новий автомобіль, який своєчасно обслуговується в сервісному центрі, не застрахований від поломки. У подібній ситуації замовте автоевакуатор Львів! Ми гарантуємо швидке прибуття в будь-який час дня і ночі, а також недорогі розцінки і дбайливе ставлення до довіреного авто. Для вас працюють бригади, які швидко реагують на виклик і не змусять вас довго чекати допомоги!

Збережіть у себе телефон евакуатора компанії “Автовсесвіт” і зможете зв’язатися з нами в будь-який час! Ми надішлемо відповідну машину і допоможемо в складній ситуації. У нашому автопарку є маніпулятори, лебідкові тягачі і платформи. Підберемо техніку в залежності від ситуації, що склалася. Вивіз легкової техніки здійснюється з частковою або повною навантаженням. Ми надішлемо підмогу в будь-які погодні умови, тому навіть дощ або сніг не стануть причинами зволікань.

Застосовувані у нас екіпажі знаходяться в бездоганному технічному стані. Вони регулярно проходять техогляди і можуть провести перевезення на будь-які відстані. У нас можна замовити евакуатор зі Львова по Україні та Європу  за ціною, яка влаштує кожного (розцінки ви можете дізнатися на сайті або зв’язавшись з менеджерами по телефону). Наші машини чергують в різних частинах міста. Після надходження дзвінка від клієнта виїжджає найближча з них. Це скорочує час на переїзд. Таким чином, вам не доведеться довго чекати. У нас дійсно хороші евакуатори, які надійно закріплюють авто. Це виключає будь-які непередбачені ситуації і пошкодження в дорозі.

Детальніше:  http://avtovsesvit.com