Зробити подарунок друзям або родичам, порадувати співробітників або партнерів компанії – не проблема! Скористайтеся унікальною можливістю замовити друк на горнятках дешево, ціна  Вас приємно здивує!

Друк на горнятках фото, логотипів, будь-яких зображень на замовлення тепер доступна онлайн з доставкою по Львові. Просто завантажте фотографію, картинку або напис, виберіть необхідне розташування і зробіть замовлення – зворушливий персональний презент буде готовий вже через день!

Друк фотографій на горнятках дешево коштує, тому такі сувеніри популярні як оригінальний, незабутній подарунок до будь-якого свята. Як приємно починати новий день, попиваючи напій з кухля з фото дорогої людини.

Великі компанії у Львові замовляють друк своїх логотипів і рекламних слоганів на горнятках в маркетингових цілях. Використовуючи друк зображень і написів на горнятках , компанії спрощують завдання з проведення рекламних акцій, зміцнюють корпоративний дух співробітників, підвищують лояльність клієнтів, впізнаваність бренду, викликаючи повагу партнерів. Така реклама при незначних фінансових витратах буде щоранку повідомляти необхідну інформацію і нагадувати про Вашу фірму навіть конкурентам!

Перетворіть звичайну кружку в особливу, зробивши на неї фірмову печатку!

Елемент ексклюзиву в інтер’єрі? Власний дизайнерський предмет? Модна і неординарна «родзинка» Вашого стилю? Все це – горнятка  з певним написом чи фотографією! Замовити кухоль з фотографією і написом за низькою ціною – значить зробити вдале придбання. Ви купуєте унікальний атрибут на вигідних умовах, платите недорого і отримуєте масу задоволення. Адже тепер у Вас є іменний прилад!

Друк на кружках у нас є затребуваною послугою, у Львові не всі фірми пропонують такий розумний прайс і оперативні терміни виготовлення. Зрозумілий інтерфейс на сайті дозволить швидко зорієнтуватися в меню.

Ціна горнятка  з фото на замовлення залежить від обраного розміру виробу та складності / барвистості друку. Також вартість зростає від кількості виробів і способу доставки. Ви можете вибрати стандартні картинки з Інтернету, слова і тексти, є варіант горняток на замовлення з написами і фото особисто від Вас. Тобто Ви надаєте простір для фантазії, придумуєте які завгодно тексти і малюнки, а ми переносимо їх на чашку.

Друк на чашках: оригінально, індивідуально, модно!

Фірмовий друк на кружках з логотипами теж можливий. Якщо Ви організація, яка бажає замовити партію іменних чашок для співробітників і партнерів, звертайтеся до нас! Такі чашки – відмінний піар-хід! Рекламна продукція відіграє велику роль, тому стильний брендований атрибут піде на користь. Ми готові реалізувати друк на чашках за 24-48 годин, організувати швидку доставку і оптовий сервіс. Колірна гамма і розмірний ряд виробів широкий, виберіть предмети і відтінки на свій смак. Ні у кого з друзів, колег або конкурентів не буде схожої сувенірної продукції!

 

Детальніше:   https://printart.lviv.ua/gornjata/