Вапно гашене застосовується в будівельних штукатурних  роботах, також використовується для виготовлення деяких видів сухих сумішей. Завдяки цьому дуже необхідному будівельному продукту, в рази підвищується водостійкість бетонів і, звичайно ж, застосовуваних розчинів. Хочеться відзначити, що гашене вапно покращує безпосередньо різного роду кладок в штукатурних розчинах і додає необхідну пластичність і крім усього іншого значно прискорює процес твердіння і сушку штукатурки, стін і т.п. До всього підвищує довговічність і міцність стін, стель, а також забезпечує міцний хват штукатурного розчину з самої оброблюваної поверхні.

Цей хімічний склад складається з білого кольору, на думку будівельних фахівців, вважається екологічно чистим продуктом і створює в самому приміщенні потрібний сухий і здоровий клімат. Гашене вапно ідеально підходить для побілки різних приміщень і дерев’яних парканів, обмазування конструкцій скатного даху (крокви) – запобігає несподіване займання і оберігає дерево від гниття. Приготувати таку захисну суміш не складе особливих труднощів, а саме вапно гашене готуватися в наступній пропорції, тобто до однієї частини вапна (гідроксид кальцію), обов’язково з водою додають приблизно три, чотири частини будівельного піску.

Купити гашене вапно у Львові тепер стало можливим в нашому інтернет магазині будматеріалів. Все елементарно і просто, вподобаний будівельний продукт ви ставите в товарну кошик, після чого в належному порядку вписуєте, точніше, вказуєте телефон та адресу доставки, далі натискаєте кнопку «Оформити замовлення» більш докладно дивіться на нашому сайті в розділі «Як зробити замовлення». Вартість вапна залежить від роздрібної ціни і оптовій закупівлі, а саме якщо ви купуєте велику кількість – від 100 штук цього будівельного матеріалу, значить, вам як потенційному клієнту, покупцеві відповідно буде передбачена і знижка. Якщо вас цікавить роздрібна ціна гашеного вапна Львів  вагою в 50 кілограм телефонуйте.

Замовити негашене вапно

Як розвести вапно для побілки погреба, стін, стелі.