Баки акумулятори та буферні ємності

Якщо у вас встановлений твердопаливний котел, вам, напевно, знайома ця картина: зима, котел вимкнений, в будинку тундра, вся сім’я ходить в шубах і валянках. Котел розпалюється, розгорається – в будинку Ташкент, впору купувати березові віники і переодягатися в бікіні. Котел прогорає і остигає – знову тундра, шуба, валянки.

 У більшості видів твердого палива існує три фази горіння – розгоряння, інтенсивного горіння і загасання. У процесі інтенсивного горіння паливо віддає тепла більше, ніж це потрібно системі, а ось початкова та кінцева фази, навпаки, дають недостатньо тепла. При використанні такого палива в домі часто бувають великі перепади температур, а комфортний для життя клімат утворюється рідко і випадково.

 Буферна ємність покликана згладжувати ці нерівності. Завдяки їй, без жодних зусиль і додаткового устаткування можна весь час бачити на термометрі свої улюблені +22, +25 або будь-яку іншу комфортну для вас цифру. У фазі інтенсивного горіння ємність забирає на себе надлишки тепла, а після загасання котла продовжує віддавати тепло в систему опалення. Це дозволяє не тільки підтримувати потрібну температуру в приміщенні, але і економити до 50% енергоносіїв! Точно так само буферна ємність працює і в поєднанні з тепловим насосом, тільки акумулює вона в цьому випадку не тепло, а холод.

  Пару слів про безпеку

 Немає такої техніки, яка любить перегрів. У випадку з котлами це може бути навіть небезпечно. У фазі інтенсивного горіння палива система може перегрітися і це спричинить за собою наслідки різного ступеня тяжкості, починаючи від виходу з ладу обладнання і закінчуючи вибухом. Встановлена ​​в системі буферна ємність служить тим запобіжником, який поглинає зайву енергію і не дає теплоносію перегріватися, так що за збереження котла, системи і, звичайно, себе самих, можна бути абсолютно спокійними.

 Як ще економити з буферною ємністю?

 У акумулюючої ємності є ще одна важлива функція. Якщо у вас в системі встановлений не один, а кілька опалювальних приладів, ви можете під’єднати їх до однієї буферної ємності. Завдяки цьому можна:

     відмовитися від зайвих деталей системи

    налаштувати опалювальні прилади для роботи по пріоритетності

    уникнути непотрібних включень одних приладів або відключень інших.

Такий підхід допомагає суттєво економити і енергію, і гроші.

 Ще раз перерахуємо плюси буферної ємності:

     Забезпечує постійну комфортну температуру у вашому житло

    Заощаджує енергію, дозволяючи до 50% зменшити споживання дров, вугілля або іншого енергоносія

    Служить прекрасним засобом для забезпечення безпечної роботи всієї системи

    Управляє роботою кількох опалювальних приладів

    Запобігає часті включення теплового насоса або чиллера

 Вибираємо правильно!

 Якщо ви вирішили купити буферну ємність, потрібно визначити, яка підійде саме вам з урахуванням всіх особливостей вашої будівлі і опалювальної системи. Є багато розумних методик, використовуваних для розрахунку буферних ємностей. Якщо ви – фахівець в галузі опалення і хочете все розрахувати самі, ми абсолютно безоплатно вам їх надамо. Але якщо ви не хочете заглиблюватися, вам достатньо буде знати загальноєвропейські вимоги, щоб зробити оптимальний розрахунок обсягу акумулятора.

Продаж та доставка буферних ємностей по Україні

Бетонні заводи